Skalnatá

Záruby

Technika:

Canon EOS 90D, Sigma 18-35mm f1.2, Iphone 11


Zochova chata

Naša cesta sa začala pri Zochovej chate, kde sme zaparkovali na platenom parkovisku. Cena za 3 hodiny bola približne 1 Euro. Viac o parkovaní pri Zochovej chate nájdete na stránke službymodra.sk. Odporúčam si parkovanie zaplatiť, lebo keď sme prišli, policajti si fotili autá a rozdávali pokuty. Po zaplatení sme sa rozbehli smerom na Veľkú Homolu.

Vrch Skalnatá

Pri vodnej nádrži hneď pod schodmi, sme si uvedomili, že ideme zlým smerom. Nechcelo sa nám šliapať naspäť schody, tak sme si to skrátili cez les poza vodnú nádrž, kde bola vyšliapaná cestička až na žltú trasu, ktorá viedla správnym smerom. Cesta lesom bola mierna. Až ku koncu sa pred nami zjavilo väčšie stúpanie. Cestou hore sme už z diaľky videli legendárny starý strom na vrchu kopca. Zapísali sme sa do turistickej knihy, spravili sme si pár fotiek a na pár minút sme si oddýchli pozerajúc sa na krásne výhľady vôkol nás.


Ak by ste chceli nasledovať naše turistické chodníčky, tak Vám pripájam mapu aj s QR kódom, ktorý obsahuje odkaz na celú trasu na platforme mapy.cz.

Ak ste sa dostali až sem na koniec článku, tak Vám veľmi pekne ďakujem. Ak by ste chceli vidieť viac fotografií z ciest, môžete si nájsť môj profil na instagrame: @puroe_photo.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: