Kamzík TV Tower – Bratislava

Technika:

Panasonic Lumix GH5, Speed Booster XL 0.64x, Sigma 50-100mm f1.2, Iphone 8


Kamzík TV Tower:

Jednou z mojich podmienok pri kúpe bytu bol aj pekný výhľad. Nakoniec sa mi to splnilo a pri pohľade z balkóna mám takýto krásny výhľad na Bratislavskú televíznu vežu Kamzík. Každé ráno, každý večer a každú hodinu sa mi naskytuje iný pohľad na tento železo-betónový a oceľový monument.

Televízna veža je jednou s najznámejších a najnavštevovanejších vychádzkových destinácií v Bratislave. Trasa k veži je nenáročná a zvládnu ju aj rodiny s deťmi, pretože k veži vedie asfaltová cesta. Pre ostrieľanejších turistov sú tu rôzne lesné chodníčky cez bratislavské lesy, ktoré Vás dovedú k tomuto 194 metrov vysokému skvostu.


Výhľad na Bratislavu,  vyhliadka  na kamzíku

Drevená rozhľadňa pod Kamzíkom:

Neďaleko televíznej veže sa nachádza obľúbená 15 metrov vysoká vyhliadková veža, z ktorej si môžete vychutnať fantastický výhľad na Bratislavský hrad, pamätník sovietskych vojakov padlých počas druhej svetovej vojny, most Apollo, rieku Dunaj či západ slnka za Rakúskymi hranicami.


Pri návšteve Bratislavy Vám teda určite odporúčam spraviť si malú vychádzku s rodinou, priateľmi alebo svojou polovičkou a vychutnať si tento romantický výhľad na Bratislavu.


Ak sa Vám páčil tento príspevok, neváhajte a sledujte môj Instagram, kde určite v najbližšej dobe prinesiem ďalšie fotografie nielen z Bratislavy.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: